12 червня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик, його перший заступник Петро Шафранський, заступник голови районної ради Ігор Гордійчук та представники оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації зустрілись із жителями с.Збаржівка та обговорили питання завершення ліквідації наслідків потрапляння пестицидів в притоку річки Рось.

  В ході конструктивного діалогу представники оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації вислухали думку мешканців села. Вони висловили стурбованість щодо ймовірних негативних наслідків потрапляння хімічних речових в присадибні криниці, забруднення біля ставка проїзної частини та суперечливої інформації, яка поширюється в мережі Інтернет та друкованих засобах масової інформації.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський проінформував в черговий раз жителів про склад хімічних речовин, які потрапили у воду, їх кваліфікацію небезпеки, останні результати аналізів води у водоймі та руслі притоки річки Рось.

  Голова райдержадміністрації Ігор Медик обговорив питання постачання питної води, остаточного очищення місця перебування автомобіля на березі ставка та проїзній частині.

  Керівництво району запевнило громадян, що екологічною інспекцією Вінницької області буде взято повторні проби води з присадибних криниць в зоні аварії. Також до жителів знову доведено рішення районної комісії ТЕБ та НС стосовно заборони купання, вилову риби та використання води із ставка та русла притоки для господарських потреб.

  Ігор Медик разом із орендарями земельних паїв виїхали на місце аварії та обговорили питання щодо ремонту небезпечної ділянки дороги та укріплення берегової смуги.

  Питання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації