21 червня 2019 року в райдержадміністрації керівництво району та м.Погребище привітало держслужбовців із професійним святом.

  Голова райдержадміністрації Ігор Медик у вітальному слові зазначив, що сьогодні народ очікує від державного службовця професійності, високої моральності й патріотизму, безумовно дотримання законності.

  Система державного управління сучасної України має відповідати європейським стандартам, ефективно реагувати на запити суспільства, сприяти поліпшенню життя кожного громадянина. Він наголосив, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! Ігор Володимирович побажав працівникам органів виконавчої влади району здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі!

  Із привітаннями та найкращими побажаннями перед учасниками зібрання виступив голова районної ради Сергій Волинський та міський голова Анатолій Білик.

  Далі керівники вручили кращим працівникам органів виконавчої влади району Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

  Для учасників і гостей свята було підготовлено концертну програму у виконанні учасників художньої самодіяльності району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації