27 червня 2019 року відбулися урочисті збори з нагоди 23 -ї річниці Конституції України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників установ та організацій, громадськості району.

  З вітальним словом від керівництва району виступив голова районної ради Сергій Волинський, який зазначив, що із прийняттям Основного Закону процес конституційного становлення не завершився. Наразі ми долаємо складний шлях входження у європейське співтовариство, а відтак, потребують істотних змін функції і повноваження інститутів влади.

  У державі розпочато процес децентралізації влади та реалізація адміністративно-територіальної реформи, ведеться робота щодо об’єднання територіальних громад. І це – серйозний імпульс розвитку країни. У теперішній непростий час епохальних змін нехай кожному вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, аби розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду.

  За високий професіоналізм, активну участь у громадському житті району та з нагоди 23-ї річниці Конституції України кращих представників територіальних громад району нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради та грошовими винагородами. Серед нагороджених – працівники галузей культури, медицини сільського господарства, сфери послуг, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, переможці олімпіад та спортивних змагань.

  За активну громадянську позицію, примноження історико-культурних цінностей села голову первинної ветеранської організації с.Борщагівка Михайла Рибака нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради.

  Захід завершився святковим концертом, підготовленим учасниками художньої самодіяльності та аматорами сцени Погребищенського району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації