2 липня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі голови районної ради Сергія Волинського, секретаря Збаржівської сільської ради Тетяни Хутько.

  Про ліквідацію наслідків потрапляння пестицидів в притоку річки Рось та очистку криниць на території села с.Збаржівка доповів перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський,

який, зокрема, ознайомив із результатами останніх досліджень води в криницях та водогоні, зверненнями громадян села та голови сільської ради Василя Манільця щодо допомоги у проведенні впорядкування водного об’єкту та викачці води з прилеглих колодязів.

  Начальник Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковник служби ЦЗ Сергій Недошовенко проінформував про об’єкти підвищеної небезпеки та впровадження на них автоматизованих систем раннього виявлення загрози надзвичайних ситуацій та оповіщення людей в разі їх виникнення.

  Про створення та утримання місцевих та об’єктових матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій доповіла начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Марина Нечипорук.

  Голова райдержадміністрації Ігор Медик ознайомив із додатковими невідкладними заходами, які необхідно вжити для попередження нещасних випадків, пов’язаних із загибеллю людей на водних об’єктах.

  За результатами заслуханих питань районною комісією з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято відповідні рішення, які буде направлено для виконання відповідними організаціями, установами, суб’єктами господарювання.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації