Кооперативному руху України виповнюється 97 років і працівники системи споживчої кооперації довели її життєздатність на різних етапах розвитку. Незважаючи на складні суспільно-економічні чинники у державі, щоденно роблять це і сьогодні, виконуючи своє соціальне призначення та підвищуючи ефективність господарювання.

  Напередодні Міжнародного дня кооператора, яке в Україні відзначається у першу неділю липня, представників галузі прийшли привітати голова райдержадміністрації Ігор Медик, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Марина Нечипорук.

  Відкрив зібрання голова правління райспоживспілки Микола Мотруніч.

  Вітаючи учасників урочистого зібрання голова райдержадміністрації Ігор Медик зазначив, що кооперативний рух, ґрунтуючись на принципах взаємодопомоги, демократичності та солідарності, відіграє значущу роль в економіці нашого краю, держави в цілому. Діяльність кооператорів вносить вагомий вклад в організацію торговельного обслуговування сільського населення, розвитку сфери побутових послуг. Cьогодні кооперативи вдало поєднують особисті, колективні та суспільні інтереси, мають хорошу можливість через спільне господарювання реалізувати підприємницьку ініціативу, сприяти задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створювати умови для підвищення добробуту населення. Він побажав працівникам і ветеранам споживчої кооперації, членам споживчих товариств, міцного здоров'я, добра, благополуччя, миру й злагоди.

  За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток кооперативного руху та з нагоди професійного свята Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради і матеріальними відзнаками голова райдержадміністрації Ігор Медик нагородив Миколу Куліша - голову споживчого товариства «Мрія» та Оксану Любарську - головного бухгалтера споживчого товариства «Корона».

  Микола Мотруніч від імені правління райспоживспілки і профспілкового комітету вручив грамоти ветеранам галузі та сьогоднішнім працівникам кооперації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації