Відбулося засідання оперативного штабу по підготовці підприємств, установ та організацій району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років

  04 липня 2019 року в малій залі райдержадміністрації голова райдержадміністрації Ігор Медик провів засідання оперативного штабу по підготовці підприємств, установ та організацій району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років за участі голів міської та сільських рад району, керівників районних установ та організацій, представників КП «Вінницяоблтеплоенерго».

  Про підготовку навчальних закладів району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років проінформувала Зінаїда Бутенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

  Технічний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Олександр Корчунов доповів про підготовку теплопункту КП «Погребищенська центральна районна лікарня» до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Скарбовійчук ознайомила із вимогами щодо одержання дозволів Управління Держпраці на експлуатацію котлів потужністю 100 кВт та більше.

  Щодо оформлення актів готовності до опалювального періоду доповів Ігор Остапець, завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації.

  Віктор Павлик - фахіфець із адміністративної діяльності Погребищенської дільниці Гайсинського ПАТ надав інформацію учасникам засідання щодо підготовки систем газопостачання району, стану оплати за спожитий газ.

  Щодо підготовки систем електропостачання району, стану оплати за спожиту електроенергію проінформував Євгеній Якубівський, головний адміністратор Погребищенського центру обслуговування клієнтів № 18 ТОВ «Енера Вінниця».

  Директор Погребищенської районної філії Вінницького ОЦЗ Олександр Віцінський інформував про організацію підвищення кваліфікації операторів та машиністів котелень з числа безробітних перед початком опалювального сезону під замовлення роботодавців.

  Підсумовуючи засідання голова районної державної адміністрації І.Медик наполіг на дотриманні графіку підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років а також:

  • забезпечити персонал необхідними засобами індивідуального захисту;
  • перевірити справності димовідвідних та вентиляційних каналів;
  • відновити обмурування котлоагрегатів та щільність газоповітряних трактів;
  • провести заміну аварійних ділянок трубопроводів;
  • дотримуватись правил експлуатації підвальних, підсобних, горищних приміщень житлових будинків та об’єктів соціальної сфери;
  • провести технічний огляд будівель і споруд з видачею відповідних паспортів готовності;
  • підготувати спеціалізовану автотехніку, дороги та посипочний матеріал для безпечної експлуатації в умовах понижених температур.

  Ігор Остапець, завідувач сектору розвитку житлово-комунального
господарства та інфраструктури райдержадміністрації