5 липня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад та орендарями водних об’єктів району за участі першого заступника голови райдержадміністрації Петра Шафранського, керівників ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, начальника відділу використання водних об’єктів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Антона Мудрака, головних спеціалістів цього ж відділу Павла Літньовського та Тетяни Мірошніченко.

  Відкриваючи нараду Ігор Володимирович зазначив, що станом на сьогодні в Погребищенському районі налічується 256 водних об’єктів загальною площею біля 1754 га водяного дзеркала. Офіційно в оренді знаходяться 42 водних об’єктів (985 га), які сплатили 716.7 грн. орендної плати. Ми сьогодні зібрались в такому складі, щоб донести до всіх інформацію щодо алгоритму оформлення необхідної документації та вирішенні інших соціально значимих питань: впорядкування місць для відпочинку людей біля водойм, місць забору води для пожежних автомобілів, випоювання ВРХ тощо.

  Про орендну плату за користування водними об’єктами доповів Михайло Сінкевич, інспектор Козятинського управління Головного управління ДФС у Вінницькій області.

  Начальник відділу використання водних об’єктів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Антон Мудрак детально проінформував про умови та порядок оформлення та виготовлення документації на водні об’єкти та гідроспоруди на них.

  Анатолій Ваколюк, заступник начальника управління агропромрозвитку Погребищенської райдержадміністрації розповів про здачу звіту «І – А риба».

  Про додержання санітарних вимог при використанні водних об’єктів йшлося в інформації начальника Погребищенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олега Пожованого. Начальник Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергій Недошовенко ознайомив із вимогами безпеки до пляжів, місць масового відпочинку людей на водних об'єктах.

  Підводячи підсумок наради голова райдержадміністрації Ігор Медик зазначив, що в результаті конструктивного діалогу керівники територіальних громад та орендарі отримали необхідну інформацію. «Ми вислухали вас, дали відповіді на актуальні питання та маємо надію, що в подальшому разом приведемо у відповідність документацію, забезпечемо повноту сплати орендної плати, облаштуємо місця для відпочинку людей та під’їзду пожежних машин», - наголосив Ігор Володимирович.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації