З нагоди 65-ї річниці Міжнародної організації з міграції (МОМ) та 20-річчя роботи представництва МОМ в Україні за підтримки Мінмолодьспорту проводиться національний молодіжний відео фестиваль PLURAL+UKRAINE, який є частиною глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН та МОМ «Молодіжний відеофестиваль PLURAL+».

  Метою фестивалю є залучення молоді до створення оригінальних і креативних відео на тему міграції, розмаїття та соціальної інтеграції.

  Підтримуючи і розповсюджуючи відео, створене молоддю, PLURAL+ визнає, що саме молодь має потужний вплив на позитивні соціальні зміни у світі, якому притаманні нетерпимість, культурне та релігійне протистояння.

  До участі у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+UKRAINE запрошується молодь віком від 16 до 25 років, яка проживає в Україні, тимчасово перебуває за кордоном або має іноземне громадянство та на законних підставах перебуває в Україні.

  Для участі у конкурсі до 31 серпня 2016 року необхідно поштою надіслати заявку та DVD диск з відео (Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська, 8, Київ, Україна, 01001).

  З правилами та вимогами для участі у відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE можна ознайомитись на сайті Представництва МОМ в Україні (http://iom.org.ua/).

  За додатковою інформацією щодо фестивалю, звертатись до координатора проекту - Анастасії Винниченко (тел. +38 044 568, г 50-гз15, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).