18 липня 2019 року відбулося засідання колегії Погребищенської райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Ігор Медик. В роботі колегії взяли участь голови виконавчих комітетів місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники громадських організацій. 

  Про підсумки соціально - економічного розвитку Погребищенського району з І півріччя 2019 року інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Марина Нечипорук, проаналізувавши роботу всіх галузей району. А також охарактеризувала пріоритетні завдання на ІІ півріччя 2019 року.

  Олександр Недошовенко - заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації доповів про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

  Завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Ігор Остапець інформував про підготовку народногосподарського комплексу та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

  Про виконання Левківською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади прозвітував голова виконавчого комітету Левківської сільської ради Іван Крулько.

  Колегія райдержадміністрації також заслухала інформацію про стан роботи з персоналом в Погребищенській районній державній адміністрації за І півріччя 2019 року, зі зверненнями громадян та організації контролю за виконанням документів органів влади вищого рівня і власних в І – му півріччі 2019 року.

  Підбиваючи підсумки засідання колегії голова райдержадміністрації наголосив на безумовному виконанні завдань соціально - економічного розвитку громад, ефективному та раціональному використанні бюджетних коштів, активізації роботи щодо наповнення бюджетів, покращення виконавської дисципліни та виконання законодавства щодо організації та проведення виборів до Верховної Ради України.

  За результатами засідання колегії буде прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації