23 липня 2019 року головою райдержадміністрації Ігорем Медиком проведено нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, представниками районних громадських організацій за участі голови районної ради Сергія Волинського.

  Про відзначення в районі 28-річниці незалежності України та участь у районних заходах представників територіальних громад, громадськості йшлося в інформації Галини Кравчук, завідуючої сектору культури і туризму райдержадміністрації.

  Ініціативною групою внесено пропозицію провести вдруге фестиваль «Україна сакральна». В ході обговорення питань формату та джерел фінансування запропоновано його проведення приурочити до Дня українського козацтва.

  Начальник відділу у Погребищенському районі головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Дмитро Мельничук повідомив керівників територіальних громад району про необхідність внесення змін до договорів оренди земель державної власності.

  Про спорудження в м. Погребище пам’ятного знаку захисникам України та дольову участь у фінансуванні реалізації проекту проінформував Погребищенський міський голова Анатолій Білик.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації