29 липня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів робочу нараду з керівниками районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Олександр Недошовенко - заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації доповів про хід виконання районного бюджету за липень 2019 року.

  Завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Ігор Остапець інформував про стан справ із відшкодування коштів мешканцям району за програмою «Теплі кредити» та сортуванням твердих відходів в територіальних громадах.

  Про вжиття заходів щодо ремонту даху будинку сімї загиблого учасника АТО Олексія Школьного йшлося в інформації начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Скарбовійчук.

  Про результати проведення акредитації закладу, роботу з електронними рецептами йшлося в інформації головного лікаря КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Івана Роздольського.

  Головний лікар КП «Погребищенська центральна районна лікарня» Олег Олексієнко доповів про хід комплектації відділення екстрених невідкладних станів та переходу лікарів на роботу в електронній медичній програмі.

  Про готовність закладів освіти до нового навчального року та облаштування перших класів відповідно вимог «Нової української школи» доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Зінаїда Бутенко.

  В ході наради розглянуто також питання про:

  • відзначення в районі Дня незалежності України;
  • підготовку до проведення позачергової сесії районної ради;
  • хід збирання врожаю та оплату за оренду земельних паїв;
  • стан проведення робіт з розчищення початку річки Рось.

  За підсумками обговорення піднятих питань головою райдержадміністрації Ігорем Медиком дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації