Сьогодні, 5 серпня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Шафранського відбулося засідання районної Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції за напрямами, передбаченими Порядком та умовами надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа щодо реалізації у Погребищенському районі Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету .

  Було розглянуто основні положення Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616, підготовка та створення обласної комісії з розподілу субвенції 2019 року та визначення завдань і заходів щодо забезпечення реалізації житлових прав дітей-сиріт у Погребищенському районі.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський повідомив, що 25 липня 2019 року набрав чинності Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616).

  Він зауважив що Порядком передбачено, утворення даної комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції за напрямами і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію. До повноважень комісії належить: формування потреби щодо спрямування субвенції за напрямами, уточнення пропозицій стосовно напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію, перевірка наявності у дитини статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа, перевірка наявності документів про перебування дитини на квартирному обліку, перевірка наявності у дитини майнових прав на нерухоме майно або відчуження такого майна протягом останніх п’яти років, з’ясування можливості/неможливості вселення дитини у приміщення, що зберігалося за нею, перевірка наявності рецензованого звіту про оцінку майна, визначення дитини, якій буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

  « Рішення щодо визначення відповідних об’єктів та заходів маємо розглянути, обговорити та прийняти до 15 серпня бюджетного року та подати відповідні матеріали до обласної комісії для прийняття рішень щодо розподілу коштів субвенції.»,- зазначив Петро Петрович.

  Рішення щодо визначення відповідних об’єктів і заходів приймаються та оформлюються обласною комісією до 1 вересня бюджетного року.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації