Питання організації відпочинку та оздоровлення дітей є невід’ємною складовою державної політики України.

  Відпочинок − це комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують протягом відпочинкової зміни організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей та здійснюються в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку.

  Діти пільгових категорій Погребищенського району протягом літніх канікул можуть оздоровитись і відпочити в кращих оздоровчих закладах області та України.

  Так, протягом червня-липня цього року відпочили і оздоровились діти із багатодітних малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти,позбавлені батьківського піклування, діти із сімей учасників АТО, а саме : в дитячому центрі «Молода гвардія» (м.Одеса) – 3 дітей, у міжнародному дитячому центрі «Артек» (м.Київ) – 7 дітей, у дитячо-юнацькій спортивно-оздоровчій базі «Колос» (м.Вінниця) – 5 дітей, у міжгосподарській дитячій установі «АИСТ» (Одеська обл. с.Приморське) – 11 дітей,в оздоровчо-спортивному комплексі »Маяк» (смт.Тиврів ) – 21 дитина. В серпні планується оздоровити 4 дитини у «ПодільськомуАртеці».

  На організацію оздоровлення дітей у літній період із місцевого бюджету було виділено біля 400 тис. грн.

  Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації