8 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів нараду з головами та секретарями виконавчих комітетів місцевих рад, відповідальними за військовий облік, членів військово-лікарської комісії Погребищенського району, окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та працівниками районного військового комісаріату з питань підготовки та проведення призову восени 2019 року.

  Про аналіз призову жителів району на строкову військову службу восени 2019 року, підготовку та проведення чергового призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань, стан ведення військового обліку на території Погребищенського району, відбір кандидатів на військову службу за контрактом йшлося в інформації комісара Погребищенського районного військового комісаріату Юрія Гаврилюка.

  Він довів до відома присутніх основні вимоги Указу Президента України №22/2019 від 30 січня 2019 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», вказав на типові помилки, які допускають відповідальні працівники виконкомів місцевих рад при роботі з піднятих питань.

  Військовий комісар також наголосив, що з початком нового навчального року слід разом активізувати роботу з військово-патріотичного виховання в закладах освіти, під час проведення культурно-мистецьких заходів в територіальних громадах району з обов’язковим залученням працівників військового комісаріату, земляків-контрактників, учасників АТО/ССО.

  Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Наталія Кислиця ознайомила із мобілізаційною роботою в органах місцевого самоврядування.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський акцентував увагу на напрямках покращення роботи, наголосив на неухильності від виконання завдань під час проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу відповідно до нормативно-правових документів. Він також подякував членам військово-лікарської комісії Погребищенського району, які фахово навесні проводили фізіологічне обстеження юнаків та працівникам комісаріату за якісну роботу.

  Кращим виконавцям планових завдань з призову громадян на строкову військову службу під час весняного призову 2019 року вручено грамоти військового комісару Погребищенського районного військового комісаріату.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації