12 серпня 2019 року відбулося засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в Погребищенському районі 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провів голова райдержадміністрації Ігор Медик. Він наголосив, що заходи, які відбуватимуться в районі мають сприяти подальшій консолідації суспільства навколо ідеї державності, гідного вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, а також, громадян, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, утвердження у громадян патріотизму та поваги до своєї держави.

  Про формат проведення районних урочистостей до Дня незалежності України, змісту концертної програми, участі в обласних заходах йшлося в інформації Галини Кравчук, завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації.

  Розпорядженням голови райдержадміністрації від 25 липня 2019 року № 191 «Про відзначення в Погребищенському районі 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України» передбачено проведення в територіальних громадах району відповідних заходів 22-24 серпня 2019 року.

  За результатами обговорення членам оргкомітету дано відповідні доручення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації