14 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик взяв участь у роботі позачергової 34 сесії районної ради 7-го скликання.

  На порядок денний сесії виносилось 15 питань, озвучених головою районної ради Сергієм Волинським.

  З інформацією про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік виступив заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Олександр Недошовенко.

  На сесії надано згоду на прийняття витрат на будівництво 8-квартирного житлового будинку по вул. Вінницькій у м.Погребище, понесених комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

  Депутати внесли зміни до:

  • Програми підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього бізнесу через проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) на 2018-2020 роки;
  • Районної Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Погребищенського району на 2018-2022 роки;
  • Комплексної цільової програми соціального захисту жителів Погребищенського району на 2019 рік;
  • Програми військово - патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2016-2020 років.

  Було затверджено проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Мончин, Сопин, Григорівка на території Мончинської сільської ради Погребищенського району Вінницької області.

  Сесією прийнято у новій редакції районну цільову Програму будівництва ( придбання) доступного житла у Погребищенському районі Вінницької області на 2018-2019 роки

  Депутати районної ради також розглянули ще низку питань регулювання комунальної власності та життєдіяльності комунальних установ району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації