7 червня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участю керівника апарату райдержадміністрації Л. Фроєско, заступника голови районної ради І. Гордійчука.

  Відкрив та вів засідання голова Громадської ради В. Білоконь.

  Проект Положення та Регламенту Громадської ради при райдержадміністрації одноголосно було затверджено.

  Присутні активно обговорили план роботи Громадської ради на ІІ півріччя 2016 рік та задали голові Громадської ради питання, на які отримали змістовні відповіді.

  Запрошені на засідання директор районної дитячо-юнацької спортивної школи В. Прокопенко та заступник голови районної ради І. Гордійчук проінформували щодо забезпечення школи спортивною залою та інвентарем її вихованців.На сьогоднішній день в спортшколі займається 308 учнів-спортсменів на відділеннях олімпійських видів спорту з легкої атлетики, тхеквондо ВТФ, бадмінтону та футболу. Громадською радою було прийнято рішення звернутись до керівництва ГУНП у Вінницькій області з проханням надати в оренду частину нежитлового службового приміщення та до керівництва району щодо виділення коштів на спортивний інвентар.

  Учасники засідання підняли питання про перепрофілювання колишнього цукрового заводу. Рада вирішила звернутись із запитом до керівництва ТОВ ПК «Зоря Поділля»для подальшого вирішення даного питання.

  Голова Громадської ради В. Білоконь довів до відома учасників зібрання інформацію про можливість розвитку зеленого туризму в районі та розвитку підприємництва на селі.

  Активну участь в обговоренні піднятих питань взяли члени Громадської ради Р. Бачинський, В. Зубко, М. Бердиш, А. Гикавий.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації