Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877» внесено зміни до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

  Відповідно до цих змін, головними розпорядниками Субвенції в частині придбання соціального житла, житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, зокрема дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, є структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчі органи міських, районних у містах (крім м. Києва) рад.

  Тому звертаємо вашу увагу, що управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації приймає пропозиції від власників об’єктів нерухомості, що реалізуються. Для подання пропозицій необхідні наступні документи:

  1. звіт про оцінку майна (акт оцінки майна), яке реалізується;
  2. фотографії житлового приміщення (будинку, квартири);
  3. копії правовстановлюючих документів на житлове приміщення (будинок, квартиру);
  4. копії правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій розташоване житлове приміщення (у разі наявності);
  5. копія технічної документації на житлове приміщення (будинок, квартиру), прийняте в експлуатацію в установленому законодавством порядку;
  6. документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек щодо житлового приміщення (будинку, квартири) відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;
  7. довідка про реєстрацію місця проживання осіб у житловому приміщенні (будинку, квартирі), що придбавається.

  Відповідно до п. 27 Порядку та умов, заяву про придбання житла або виплату грошової компенсації дитина особисто подає до органу соціального захисту населення за місцем перебування на квартирному обліку. До заяви про придбання житла або виплату грошової компенсації за рахунок субвенції додаються такі документи:

  1. копія документа, що посвідчує особу дитини;
  2. копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (або серія та номер паспорта для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
  3. копія рішення про надання документів, що підтверджують статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа, зазначених у пунктах 23-25 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866.

  За детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації за телефонами 2-13-58, 2-17-58.

  Управління праці та соціального захисту населення Погребищенської районної державної адміністрації.