Триває огляд закладів освіти робочими комісійними групами для перевірки їх готовності до нового навчального року.

  19 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Зінаїдою Бутенко, заступником начальника - начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Погребищенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександром Свящуком, провідним фахівецем Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Денисом Томашевським здійснили об’їзд шкіл та дитячих садочків сіл Гопчиця, Ширмівка та м. Погребище.

  Комісія оглянула класні кімнати, майстерні і інші приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні. В ході перевірки особлива увага була приділена питанням облаштування перших класів відповідно до вимог концепції «Нової української школи». Навчальні заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу у новому навчальному році. Працівникам закладів разом з батьками та спонсорами вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.

  Поряд з цим голова райдержадміністрації Ігор Медик, аналізуючи підсумки об’їзду, окреслив ті проблемні питання, які потрібно вирішити кожному навчальному закладу до 1 вересня та зауважив, що наразі необхідно зосередити всі зусилля на завершенні укомплектування оргтехнікою та інвентарем перших класів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації