На виконання резолюції голови обласної державної адміністрації від 06.08.2019 року до п.9 протоколу селекторної наради Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубка Г.Г. та з метою підготовки органів управління цивільного захисту району до виконання завдань за призначенням 21 серпня 2019 року проведено штабне тренування органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту.

  Тема тренування: “Дії органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 року ”.

  Порядком проведення тренування було визначено:

  1. Оповіщення та збір фахівців райдержадміністрації.
  2. Залучення керівників спеціалізованих служб цивільного захисту району до роботи на пункті управління райдержадміністрації згідно організаційних вказівок на проведення тренування.
  3. Доведення обстановки, що склалася по тренуванню та її первинна оцінка.
  4. Збір та аналіз пропозицій в рішення голови районної державної адміністрації.
  5. Підготовка проекту рішення голови районної державної адміністрації на проведення першочергових заходів по проведенні рятувальних робіт в складних умовах осінньо-зимового періоду.
  6. Підведення підсумків тренування.

  Головний спеціаліст сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації Р.Маленко