Районні урочистості за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасників АТО та їх сімей, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань і громадськості відбулися 22 серпня 2019 року в районному кінотеатрі ім. В.Терлецького.

  Перед початком урочистого зібрання в фойє кінотеатру учасникам урочистостей було представлено тематичні виставки та обжинковий хоровод краю – хліби та короваї, снопи та дідухи, овочі та фрукти, роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

  У виступі голова райдержадміністрації Ігор Медик зазначив: «Незалежність і суверенітет – це міцний фундамент, на основі якого ми маємо шанс розбудувати свою країну на власний розсуд.

  Тому і сьогодні ніхто, окрім нас самих, не відповідає за те, як ми будемо жити завтра. Не тільки від влади, а й від кожного з нас великою мірою залежить те, яку висоту підкорить і де буде Україна в майбутньому, наскільки міцну віру у самодостатність своєї держави у цьому складному, глобалізованому світі ми передамо нащадкам.

  Тільки з Україною в серці зможемо здобути перемогу і захистити нашу державу. Ми маємо бути гідні свого часу, гідні своєї країни і тої незалежності, яку здобули 28 років тому». Він побажав усім учасникам урочистостей миру, добра, злагоди, віри у себе, у свою державу, у перемогу України.

  Кращих представників територіальних громад району нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, райдержадміністрації та районної ради.

  Почесним гостем урочистостей був наш земляк Анатолій Ко́черга – всесвітньо відомий український оперний співак, народний артист України, лауреат багатьох конкурсів та Шевченківської премії . Він привітав всіх з Днем незалежності України та побажав всіляких гараздів.

  Захід завершився святковим концертом, підготовленим художніми колективами району.

  23-24 серпня 2019 року тематичні заходи до Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України відбудуться в усіх територіальних громадах району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації