23 серпня 2019 року на площі Героїв в м.Погребище відбулося урочисте підняття Державного Прапора України.

  Церемонія проходила за участі керівництва району та м.Погребище учасників АТО/ООС та їх сімей, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань і громадськості та молоді.

  Від імені керівництва району перед учасниками церемонії виступив голова районної ради Сергій Волинський,

який у своєму виступі зазначив, що День Держаного Прапора, як і День Незалежності – це свята пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію України і боролися під жовто-блакитними знаменами за державність. І сьогодні ми не просто святкуємо – сьогодні ми маємо у спільній молитві допомогти нашим воїнам енергетично захистити їх від ворожих куль, осколків мін та відстояти державність і принести мир.

  Прапор підняли в супроводі Державного Гімну Олександр Корж – учасник АТО, учасник бойових дій, доброволець, контрактник, після мобілізації – заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення Погребищенського районного військового комісаріату, майор Збройних Сил України, відзначений почесною відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» та Антон Тавровський – учень 11 класу комунального закладу «Погребищенська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області», переможець ІІІ етапу Всеукраїнських

  учнівських олімпіад з географії та біології. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували всіх, хто під жовто-блакитними знаменами загинули виборюючи в минулому та відстоюючи сьогодні суверенітет і територіальну цілісність України і поклали квіти до монумента Слави, Алеї Героїв та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації