24 серпня 2019 р. в м. Погребище відбулась урочиста хода з покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та мітинг біля Козацького Хреста «Борцям за волю України». У заході взяли участь учасники антитерористичної операції, ветерани війн, рідні воїнів, керівництво району та міста, представники трудових колективів підприємств, організацій та установ, депутати місцевих рад, молодь, а також наш земляк Анатолій Ко́черга – всесвітньо відомий український оперний співак, народний артист України, лауреат багатьох конкурсів та Шевченківської премії.

  Учасники заходу пройшли урочистою ходою від центру м.Погребище до Козацького Хреста «Борцям за волю України», після покладання квітів до якого відбувся мітинг.

  Звертаючись до учасників мітингу голова райдержадміністрації Ігор Медик нагадав хронологію прийняття законодавчих актів щодо встановлення Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України. Він наголосив, що незалежність та волю український народ боровся з часів козацької доби через січових стрільців, Героїв Крут, ОУН/УПА, дисидентського руху та до сьогоднішніх подій, які відбуваються на Сході України. Ігор Володимирович від імені райдержадміністрації та районної ради привітав всіх з Днем незалежності України та побажав всіляких гараздів.

  Перед учасниками заходу також виступив міський голова Анатолій Білик, всесвітньо відомий український оперний співак Анатолій Кочерга. Вони привітали учасників заходу із святом та побажали усім міцного здоров'я, миру, сімейного затишку та добра.

  Священик Православної церква України о.Петро відслужив молебень біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Козацького Хреста «Борцям за волю України».

  (Фото Сергія Єфімовського)

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації