6 вересня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик та голова районної ради Сергій Волинський привітали колектив Погребищенської дільниці Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» з професійним святом - Днем нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

  Голова райдержадміністрації Ігор Медик у вітальному слові наголосив, що народногосподарський комплекс нашого району не можливо уявити без використання продуктів газової та нафтопереробної промисловості.

  Завдяки їй забезпечена злагоджена робота сільськогосподарських підприємств, тепло і затишок у закладах соціальної сфери, домівках. «Своєю старанною працею, організованістю та дисципліною, з почуттям відповідальності ви робите все можливе для забезпечення енергетичних потреб населення.»,- зазначив Ігор Володимирович. Він побажав працівникам міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів.

  Голова районної ради Сергій Волинський, секретар виконкому Погребищенської міської ради Сергій Ефімовський та керівник дільниці Віктор Павлик також приєднався до привітань.

  З нагоди свята Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради нагороджено Віталія Завертаного, майстра АДС Погребищенської дільниці Гайсинського відділення АТ «Вінницягаз» та Ігоря Павліченка, старшого оператора ФОП Янчук І.В.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації