Оновленим порядком надання населенню житлових субсидій, який діє з 1 травня 2019 р. передбачено, що субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію в опалювальному сезоні 2018-2019 років і в яких відсутня заборгованість зі сплати послуг, без особистого звернення громадян (без подання нових заяви та декларації).

  При цьому розрахунок субсидії проводиться на підставі наданих міською та сільськими радами довідок про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб.

  На даний час наявні домогосподарства, яким не можливо перепризначити субсидію на наступний період в зв’язку із ненаданням зазначених довідок.

  З метою запобігання виникнення соціальної напруги з настанням опалювального сезону, для вчасного призначення населенню житлових субсидій, просимо виконавчі комітети міської та сільських рад врахувати зазначені норми законодавства та вирішити питання стосовно надання на одержувачів субсидії відомостей про склад зареєстрованих осіб.

  Крім того, звертаємо увагу що громадяни, які зареєстровані у домогосподарствах на території м. Погребище і отримували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні, мають можливість особисто надати довідки про склад зареєстрованих осіб.

  Зазначаємо, що домогосподарствам, яким субсидія надавалася в попередньому періоді, і в складі яких відбулися зміни, наявні особи, які зареєстровані , але не проживають, непрацюючі особи працездатного віку, а також орендарі житлових приміщень, внутрішньо-переміщені особи, необхідно подати також заяву та декларацію .

  Додатково повідомляємо, що при оформленні житлової субсидії обов’язкова умова – наявність мобільного телефону.

  На виконання постанови кабінету міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», з метою виконання рішень Уряду стосовно надання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій формі та підтримки в актуальному стані інформації зазначеної в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб(ЄДАРП), пільговій категорії населення які мають право на житлово-комунальні послуги потрібно відвідати управління праці та соціального захисту населення та звірити свої дані (паспорт, код, особові рахунки пільговика в організаціях надавачах житлово-комунальних послуг, адресу проживання, мобільний телефон).

  Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення В.Ткачук