12 вересня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський взяв участь у районному заході з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який відбувся в актовій залі КЗ ««Погребищенська опорна загальна середня школа №1 І-ІІІ ступенів» Погребищенської районної ради Вінницької області.

  На захід завітали ветерани галузі, тренери та викладачі фізичної культури навчальних закладів району, юні спортсмени, відповідальні працівники відділу освіти, громадськість.

  З інформацією про розвиток фізичної культури і спорту в районі, зміцнення спортивної бази закладів, спортивні досягнення виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Зінаїда Бутенко.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський від імені керівництва району привітав всіх із прийдешнім святом. Він подякував присутнім ветеранам галузі за внесок, який вони зробили при створенні спортивного фундаменту краю, а звертаючись до викладачів фізкультури і спорту, наголосив:

  «Ви боретесь з комп’ютерами і планшетами, з ноутбуками і іншими гаджетами оскільки дитині простіше зіграти у віртуальні ігри, а ніж іти до спортзалу чи на спортмайданчик. І наше всіх завдання активніше популяризувати заняття спортом, створювати для цього належні умови у навчально-виховних закладах, щоб з’явились у нас нові Беланови і Заварови, Карпови і Каспарови, Гвоздіковичі, Усіки, Ломаченки». Петро Петрович побажав усім фізичного здоров’я, олімпійського довголіття, плідної праці та досягнення нових звершень і перемог.

  За активну громадську діяльність у галузі фізичної культури і спорту, вагомий особистий внесок у популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагородив Грамотами районної державної адміністрації та районної ради і грошовими винагородами Віктора Рудніцького – викладача фізичного виховання Погребищенського медичного коледжу, А.Школьного – викладача фізичного виховання КЗ «Гопчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Погребищенської районної ради Вінницької області», Олексія Воровського - вчителя фізичного виховання КЗ «Погребищенська загально - освітня школа №2 І-ІІІ ст. Погребищенської районної ради Вінницької області», Христину Кучер - вихованку Погребищенської районної дитячо – юнацької спортивної школи, Констянтина Лісового - вчителя фізичного виховання КЗ ««Погребищенська опорна загальна середня школа №1 І-ІІІ ступенів» Погребищенської районної ради Вінницької області, Степана Пашковського - викладача фізичного виховання та захисту Вітчизни ВПУ-42 м. Погребище.

  Начальник відділу освіти Зінаїда Бутенко також привітала із святом та кращим викладачам вручила Почесні грамоти відділу освіти райдержадміністрації.

  Захід завершився тематичними виступами юних спортсменів та концертом учасників художньої самодіяльності шкіл м.Погребище.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації