Напередодні Дня фармацевтичного працівника заступник голови райдержадміністрації Ксеня Дробович, голова районної ради Сергій Волинський та головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Роздольський відвідали колектив аптеки «Конекс» м. Погребище, де привітали працівників з професійним святом.

  Звертаючись до присутніх Ксеня Панасівна зазначила, що праця фармацевтів потребує багато досвіду та знань, любові до людей та співчуття, вона дуже важлива і почесна. Голова районної ради Сергій Волинський також приєднався до привітань зазначивши, що від роботи фармацевтів значною мірою залежить отримання пацієнтами якісних, безпечних, ефективних та доступних ліків.

  Вони побажали добра, щастя, благополуччя, родинного затишку та здійснення всіх життєвих і професійних задумів працівникам закладу та за добросовісну працю, відданість справі та з нагоди професійного свята вручили Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради Бурдейній Оксані Михайлівні - провізору аптеки «Конекс», м. Погребище.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації