20 вересня 2019 року перший заступник голови Погребищенської райдержадміністрації Петро Шафранський взяв участь у громадському обговоренні звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності "Видобування мігматитів в якості сировини, придатної для виготовлення щебеню будівельного та каменю бутового на Юнашківському родовищі мігматитів та його Південно-Східної ділянки в Погребищенському районі Вінницької області", яке відбулися в приміщенні актової зали ТОВ «ЮНАШКІВСЬКИЙ ГРАНКАР'ЄР».

  Вів слухання начальник управління оцінки впливу на довкілля, охорони земель та природних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Дмитро Герус.

  В громадському обговоренні взяли участь мешканці с.Юнашки, с.Дзюньків, фахівець з екології Іван Українець, головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля, природних ресурсів та поводження з відходами Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Олена Лісовенко, відповідальні працівники ТОВ «ЮНАШКІВСЬКИЙ ГРАНКАР'ЄР».

  Про проведену роботу з підготовки підприємства для подальшої планової діяльності учасників громадського обговорення проінформувала виконуюча обов’язки директора ТОВ «ЮНАШКІВСЬКИЙ ГРАНКАР'ЄР» Руслана Палесік.

  Про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності "Видобування мігматитів в якості сировини, придатної для виготовлення щебеню будівельного та каменю бутового на Юнашківському родовищі мігматитів та його Південно-Східної ділянки в Погребищенському районі Вінницької області" ТОВ "ЮНАШКІВСЬКИЙ ГРАНКАР'ЄР" проінформував фахівець з екології Іван Українець.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський ознайомив із позитивними перспективами для громади і району відновлення роботи кар’єру, зокрема, здешевлення ремонтних робіт доріг району, створення нових робочих місць, надходження податків до бюджету.

  За результатами громадського обговорення всі зауваження, висловлені мешканцями прилеглих територій були взяті до уваги та при відновленні виробництва Юнашківського гранкарєру будуть враховані.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації