14 червня 2016 року заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський провів робочу нараду з головами виконавчих комітетів міської та сільських рад району за участі голови районної ради С.Волинського, структурних підрозділів райдержадміністрації керівників ряду служб району з назрілих питань.

  Відкриваючи нараду заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський окреслив коло питань, що вимагають негайного вирішення, серед яких – проблема перевезення пільгової категорії громадян на приміських маршрутах. Петро Петрович наголосив, що завдання місцевої влади є забезпечення пільговим перевезенням найбільш соціально вразливої категорії громадян та недопущення припинення функціонування ряду автобусних маршрутів.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В.Павлюк доповів про пільгові категорії громадян, які стоять на обліку в управлінні та окреслив механізм відшкодування коштів перевізникам за перевезення осіб пільгових категорій, який передбачатиме прийняття відповідних змін до міської та сільських програм соцзахисту.

  Директор АТП – «Транзит» В.Демидюк економічно обґрунтував причини збитковості приміського перевезення в розрізі кожного маршруту та озвучив проблеми, які виникли із відшкодуванням коштів за перевезення пільговиків у 2016 році.

  Учасниками наради прийнято рішення про винесення на чергову сесію районної ради проекту комплексної програми соціального захисту населення, що дасть можливість здійснити співфінансування з різних бюджетів видатки на перевезення пільгової категорії громадян.

  Про головні питання, що розглядатимуться 23 червня 2016 року на черговій сесії районної ради йшлося в інформації голови районної ради С.Волинського.

  З інформацією про недопущення адміністративних правопорушень в ході проведення призову громадян на строкову військову службу виступив спеціаліст Погребищенського РВК І.Собчук.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л. Гарнага проаналізувала стан діяльності опікунських рад за І півріччя 2016 року.

  Про організацію масового відпочинку на воді та ризики, що виникають під час перебування у воді доповів С.Недошовенко, начальник Погребищенського районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

  Підводячи підсумок наради, заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський ознайомив голів виконавчих комітетів місцевих рад району з результатами обласної наради з питань децентралізації та наголосив на оперативному вирішенні піднятих питань.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації