26 вересня відбулася звітно-виборна конференція районної організації ветеранів.

  У її роботі взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ксенія Дробович, голови виконавчих комітетів місцевих рад та керівники районних установ і організацій.

  В ході конференції з доповіддю про роботу районної ветеранської організації за звітний період з вересня 2015 по вересень 2019 рік виступила її голова Надія Сінкевич.

  До активного обговорення доповіді долучилися голови первинних ветеранських організацій: Станилівської громади Марія Онищук, села Сараженці Галина Нечитайло, села Борщагівка Михайло Рибак, села Бистрик Станіслав Задерей, голова ветеранської організації працівників галузі освіти Алла Денисенко, директор територіального центру соціального обслуговування населення Марія Громкович, голова Погребищенської міської ради Анатолій Білик.

  Було затверджено звіт ревізійної комісії та обрано їх новий склад. Також затвердили кількісний та персональний склад нової ради районної ветеранської організації.

  Цього ж дня був проведений пленум новообраної районної ради організації ветеранів України. Його учасники одностайно підтримали пропозицію обрати головою районної ради ветеранської організації Надію Сінкевич, яка і до цього обіймав цю посаду. В ході пленуму було обрано новий склад президії районної ради, утворено її комітети, комісії та центри, затверджено їх керівників і персональний склад.

  До учасників заходу звернулася заступник голови райдержадміністрації Ксенія Дробович, яка подякувала ветеранам за тісну співпрацю, за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, за трудовий неспокій ветеранів, за добрі справи і активну життєву позицію.

  В залі була представлена виставка робіт учасників «університету третього віку», який створено на базі територіального центру соціального обслуговування населення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації