1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Коли життя іде на схил, найпростіші радощі стають найдорожчими. Звичайно, турбота про людей похилого віку не повинна мати епізодичний характер, адже вона необхідна щодня, щохвилини, щомиті.

  Сьогодні в Плисківському соціальному центрі «Милосердя» відбувся святковий концерт до Міжнародного дня людей похилого віку, до Дня ветерана.

  З побажаннями довгих і щасливих років, здоров’я, миру та оптимізму привітав голова районної державної адміністрації Ігор Медик, який наголосили на тому, що праця і подвиг людей похилого віку – це приклад для наслідування сучасній молоді. А також зазначив, що турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди, зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі, працювати на благо Батьківщини, відстоювати її незалежність і територіальну цілісність та бути достойними людьми.

   З нагоди свята щиро привітали людей похилого віку голова районної ради Сергій Волинський, голова ветеранської організації Надія Сінкевич та голова районного товариства Червоного Хреста Валентина Свящук, побажали міцного здоров’я, спокою, радості, довголіття, добра і віри. Вони відзначили, що опіка над громадянами похилого віку, ветеранами та інвалідами необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

  Перед присутніми виступив народний хоровий колектив «Ветеран» районного будинку культури, який подарував присутнім гарну українську пісню, народний гумор.

  На завершення заходу перед присутніми виступила з вітальним словом директор Погребищенського територіального центру соціального обслуговування Марія Громкович. Подякувала за співпрацю та допомогу керівництву району, а також за благодійну допомогу (коштами та продуктами харчування) керівникам сільськогосподарських формувань: СФГ «Зірка», ФГ «Колотуцького О.Л.», ФГ «Дружба -Н» та ГК «Ярило».