03 жовтня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Медика відбулося засідання оргкомітету щодо заходів, приурочених до Дня захисника України.

  Свято встановлено 14 жовтня 2014 року указом Президента України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

  Завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації ознайомила присутніх із планом підготовки та відзначення районних урочистих заходів з нагоди Дня захисника України,

  Відповідно до рішення оргкомітету 14 жовтня 2019 року о 11.00 год. відбудуться: урочисте відкриття музейної кімнати учасникам АТО та святковий концерт, а по завершенню - урочиста хода від міської ради до Козацького Хреста «Борцям за волю України», де пройде мітинг і молитва за Україну та її захисників.

  Головою райдержадміністрації була зосереджена увага присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб, А також акцентував на особливій увазі учасникам АТО, демобілізованим та сім’ям загиблих.