Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День учителя. Це свято вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

  4 жовтня 2019 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього свята.

  З привітальним словом до вчителів, вихователів, викладачів, майстрів, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави звернувся голова районної державної адміністрації Ігор Медик. У своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякував педагогічним колективам району за плідну роботу, за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, вчать нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

  За багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи у справі навчання й виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти від райдержадміністрації та районної ради кращих педагогів району було нагороджено грамотами. Учителів району також відмітила грамотами начальник відділу освіти Зінаїда Бутенко та виступила з привітальними словами, яка не забула і про ветеранів педагогічної праці.

  Урочистості завершилися святковим концертом.

   Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації