Вже доброю традицією стало проведення в районі «Дня призовника». 4 жовтня 2019 року урочистості з нагоди проводів юнаків до Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби відбулися за участі голови райдержадміністрації Ігоря Медика.

  Перед урочистостями в Погребищенському районному військовому комісаріаті відбулося засідання призовної комісії під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Шафранського.

  Після комісії призовники отримали благословенням настоятелем Храму Андрія Первозванного Православної церкви України протоієрея Петра та поклали квіти до меморіального куточку бойової слави нашим землякам, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході держави, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність.

  Під час проведення урочистих заходів, які відбулися у залі райдержадміністрації, комісар Погребищенського районного військового комісаріату Юрій Гаврилюк зазначив, що приємно відзначити те, що серед призовників є хлопці із вищою освітою, яким виповнилось по 25-26 років. І поряд з ними 18- 19 ти річні юнаки. «Хлопці, я горджусь вами, горджусь вашими батьками та рідними, які у цей важкий для держави час не ховають вас за кордоном, в домівках, а прийшли разом з вами і сьогодні більшість присутніх у цьому залі. Я дякую вам і вашим батькам. Я бажаю вам легкої служби. Я прикладу максимум зусиль, щоб ті ваші сподівання щодо проходження служби у відповідних підрозділах реалізувались», - наголосив Юрій Вікторович. Він закликав призовників сумлінно вчитися військовій службі, належно виконувати командирів не забувати батьків та рідних, дорожити військовою дружбою.

  З напутнім словом до призовників звернувся голова райдержадміністрації Ігор Медик, який зазначив: «Шановні призовники! На вас чекають суворі та нелегкі будні військової служби, які вимагатимуть самостійності та дисциплінованості, сумлінного виконання почесного обов’язку громадянина України, але я впевнений, що ви гідно і вміло пронесете службу. Керівництво країни працює над створенням сучасної армії, яка відповідатиме необхідним європейським стандартам - за рівнем бойової підготовки, ефективності, оснащення і захищеності». Ігор Володимирович побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів та справжньої армійської дружби, успіхів та наснаги у здобутті тих навичок, які будуть необхідні для оборони нашої Батьківщини.

  Від районної державної адміністрації та районної ради юнаки отримали пам’ятні подарунки.

  Від батьків з найкращими побажаннями виступила мати призовника – Тетяна Корж.

  Від імені всіх призовників Черкас Євгеній пообіцяв сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України - гідно і вміло пронести службу та висловив надію, що служба в Збройних Силах України буде однією із корисних та найкращих сторінок у житті.

  Завершився захід святковим концертом, підготовленим учасниками художньої самодіяльності району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації