День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

  Саме сьогодні, 10 жовтня, в Погребищенському дошкільному навчальному закладі №1 «Казка» вже традиційно було проведено історично-патріотичне свято «Наш козацький Надроссянський край гідну зміну радо зустрічай» у виконанні старшої групи №2 «Сонечко» (вихователь Надія Грабійчук музичний керівник Юлія Сушко), яке було присвячене вшануванню Дня Захисника України.

  Розпочався захід літературною-музичною композицією, під час якої діти декламували вірші, співали пісні про Україну, чисте голубе небо, славний козацький родовід.

  Вихованці мали змогу показати свій козацький дух, міць, витривалість, спритність в ході пізнавальних розповідей, танців, конкурсів, спортивних ігор. На свято завітав «Отаман війська Запорізького», який посвятив хлопчиків у козачата і вручив їм шаблі. «Осінь Золота» подарувала малятам овочі, фрукти, солодощі. Серця маленьких патріотів були сповнені гордістю та хвилюванням під час виконання патріотичних пісень, які вони співали разом із батьками.

  Серед батьків на святі був присутній Сергій Руденко – військовий, учасник Операцій об’єднаних сил на Сході України, який перебував у відпустці. Йому син Ілля із дівчатками-одногрупниками присвятили виступ та подарували квіти, подарунок і малюнки із листами, які він обов’язково передасть своїм побратимам.

  Завідувачка закладом Лідія Міщук подякувала всім за захід та участь у зборі допомоги для воїнів - земляків, які перебувають на Сході України і забезпечують нам мирне небо над головою. Разом із батьками, працівниками закладу зібрано 16 ящиків продуктів харчування. А діти намалювали малюнки – привітання. Волонтерами із Погребищенського району все буде доставлено до Дня захисника України для наших воїнів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації