В рамках відзначення Дня захисника України у м.Погребище урочисто відкрито Музей воїнів АТО.

  Ініціатива щодо створення музею підтримана учасниками АТО/ООС, ентузіастами, районною владою та органами місцевого самоврядування, завдяки їх безпосереднім зусиллям і фінансовій підтримці за короткий час була втілена в життя.

  На церемонії відкриття були присутні учасники АТО/ООС та їх родини, родини бійців, які загинули на Сході України, керівництво району та органів місцевого самоврядування, запрошені гості, громадськість, учнівська та студентська молодь.

  З вітальним словом виступив голова Погребищенської районної ради Сергій Волинський, який зазначив: «Сьогодні ми зібралися тут, щоб саме у День захисника України відкрити у м.Погребище «Музей учасників АТО/ООС». Це найменше, що ми можемо з вами зробити, аби вшанувати українських воїнів-захисників, наших земляків, які боронили і боронять наше з вами мирне життя, не дозволяючи війні розповзтися по всій Україні. Дякуємо вам, шановні учасники АТО/ООС, за вашу мужність і силу духу, за справжній патріотизм і любов до батьківщини, за вашу беззаперечну готовність захищати Україну навіть ціною свого життя. Нехай те, що ви тепер робите для України, буде її надійним і міцним оберегом, її непереможним захистом від усіх ворогів».

  Стрічку перерізала Анастасія - донька Романа Грушко, який загинув біля Дебальцеве, та батьки загиблих воїнів.

  Експозиція музею складається з особистих речей вояків, документів, світлин, військових предметів тощо. На центральній стіні розташовані портрети 8 бійців, уродженців Погребищенського району, які загинули на Донбасі.

  Відвідувачі поклали квіти до експозиції загиблих та хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих захисників України.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації