14 жовтня 2019 р. в м. Погребище відбулась урочиста хода, покладання квітів до пам’ятних знаків захисникам України та мітинг біля Козацького Хреста «Борцям за волю України». У заході взяли участь учасники антитерористичної операції, ветерани війн, рідні воїнів, керівництво району та міста, представники трудових колективів підприємств, організацій та установ, депутати районної та міської рад, студентська та учнівська молодь.

  Учасники заходу пройшли урочистою ходою від центру м.Погребище до Козацького Хреста «Борцям за волю України», після покладання квітів до якого відбувся мітинг.

  Перед учасниками заходу виступив міський голова Анатолій Білик, який привітав учасників заходу із святом, відзначаючи, що День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України. Він побажав усім міцного здоров'я, миру, сімейного затишку та добра.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату Юрій Гаврилюк вручив відзнаку Генерального штабу нагрудний знак «Учасник АТО» більше 150-ти мешканцям Погребищенського району.

  Священики Православної Церкви України отець Петро та капелан 59-ї бригади Збройних Сил України Богдан відслужили молебень за захисників України та встановлення миру на нашій землі.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації