Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці.

  Саме в цей день 18 жовтня 2019 року у м. Погребище організовано роботу інформаційно-консультативного пункту з питань протидії торгівлі людьми: «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!», який проведено в рамках інформаційно-просвітницької кампанії, присвяченої Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

  Основними завданнями інформаційно-консультативного пункту є: проінформувати максимальну кількість людей про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, відпрацювання чітких алгоритмів дій для надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми, та яку допомогу можна отримати від держави, якщо людина постраждала від торгівлі людьми.

  Працівниками управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, міської ради, районного відділення поліції та безоплатної правової допомоги були роздані листівки з контактними телефонами установ, служб та організацій, що у разі необхідної потреби готові прийти на допомогу людям, які постраждали від торгівлі людьми. Саме в співпраці з партнерами можемо донести важливу інформацію до більшого кола осіб.

  Головний спеціаліст управління праці та соціального захисту
населення районної державної адміністрації Н. Новохацька