Он-лайн будинок юстиції – це можливість для кожного громадянина, який має доступ до мережі Інтернет, замовити ряд послуг не виходячи з дому. В режимі он-лайн запроваджено послуги, надання яких викликає найбільші черги та створює бюрократію. Даний сайт забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади. Тут ви отримаєте необхідні сервіси в електронному режимі.

  Зокрема, для реєстрації юридичної особи необхідно зайти на портал Он-лайн будинок юстиції, зареєструватись в особистому кабінеті, прикріпити та подати документи відповідно до ч. 1 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», а саме:

  • заяву про державну реєстрацію створення юридичної особи.
  • примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення засновників про створення юридичної особи,
  • установчий документ юридичної особи.
  • заяву про обрання юридичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість, та/або заява про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій за формами, затвердженими відповідно до законодавства, - за бажанням заявника.

  Для реєстрації фізичних осіб-підприємців необхідно зайти на портал Он-лайн будинок юстиції, зареєструватись в особистому кабінеті, прикріпити та подати документи відповідно до ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», а саме:

  • в залежності від отримуваних послуг (заяву про державну реєстрацію, або заява про державну реєстрацію змін до відомостей, або заяву про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності).
  • заяву про обрання фізичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової і митної політики, - за бажанням заявника.
  • документ про сплату адміністративного збору - у випадках, передбачених цим Законом.

  За результатами попереднього правового аналізу заявнику направляється повідомлення на електронну адресу, яку він зазначає при реєстрації в особистому кабінеті.

  На порталі сервісу можна знайти інструкцію з отримання кожної запропонованої послуги, а також залишити відгук. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua .

  Державний реєстратор В.В. Дробович