Найтепліші слова вдячності, привітання та святковий концерт — все для них, для людей найшляхетнішої професії — медиків. Адже саме наступної, третьої неділі червня їх свято — День медичного працівника.

  На захід, що відбувся учора, завчасно привітати лікарів, медсестер, санітарок, акушерок і весь медичний персонал Надросся прийшли заступники голів райдержадміністрації та райради Петро Шафранський та Ігор Гордійчук, головні лікарі центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги Василь Павліченко та Іван Роздольський, директор медичного коледжу Олександр Гаврилюк.

  У своїх промовах шановні гості бажали представникам медичної галузі наснаги, міцного здоров’я, щоб ніколи не покидала впевненість у правильності обраної професії, робота давала натхнення, а разом з тим сенс і ритм життя.

  У той же день кращим медичним працівникам, які впродовж року показали найкращі результати, вручили грамоти та висловили подяки. Для учасників і гостей свята було підготовлено концертну програму у виконанні майбутніх медиків — вихованців медколеджу.

  Н. Синюченко, районна газета «Колос»