25 жовтня 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик та голова районної ради Сергій Волинський привітали колектив філії «Погребищенський райавтодор» з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

  Звертаючись до працівників філії, напередодні їх професійного свята, голова райдержадміністрації Ігор Медик зазначив, що ажко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту та шляхів сполучення.

  «Тому ваша робота має виняткове значення. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян та школярів нашого району», - наголосив Ігор Володимирович та побажав щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

  Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради нагороджено водія і варника бітуму філії «Погребищенський райавтодор» Павла Петрика , Дмитра Вознюка та водія автобуса ПрАТ «Погребищенське АТП 10537» Віктора Дигаса.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації