1 листопада 2019 року в великому залі Погребищенської районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери.

  З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова райдержадміністрації Ігор Медик, який наголосив, що наполеглива, самовіддана праця працівників соціальної сфери району є запорукою того, що жителі, які потребують уваги і підтримки з боку держави відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.

  «Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації»,- зазначив Ігор Медик та побажав міцного здоров’я, добра, миру, злагоди та успіхів у нелегкій праці.

  Голова районної ради Сергій Волинський також подякував працівникам соціальної сфери району за дуже непросту працю, яку вони виконують щоденно та побажав присутнім усяких гараздів.

  Затим керівники району вручили кращим представникам соціальної галузі Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради з грошовою винагородою.

  Урочистості завершилися святковим концертом.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації