4 листопада 2019 року голова райдержадміністрації Ігор Медик провів робочу нараду за участі голови районної ради Сергія Волинського з керівниками районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Про хід реалізації проектів-переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад в навчальних закладах, закупівлю дидактичного матеріалу та хід опалювального періоду доповіла Зінаїда Бутенко, начальника відділу освіти райдержадміністрації.

  Головний лікар КП «Погребищенська центральна районна лікарня» Олег Олексієнко проінформував про хід ремонтних робіт у відділенні невідкладних станів та закупівлю для нього обладнання, апаратури.

  Про роботу із формування реєстрів отримувачів пільг та субсидії в осінньо-зимовий період доповів Василь Ткачук, заступник начальника управління – начальник відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський інформував про хід польових робіт господарствами району, під час яких намолочено 265 тис.т зернових при урожайності 63,3 ц/га. Завершено ремонт доріг на загальну суму 24 млн. грн. із різних джерел фінансування у 2019 році.

  Голова районної ради Сергій Волинський повідомив, що позачергова сесія районної ради відбудеться 21 листопада 2019 року.

  В ході наради розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, про:

- впорядкування архіву організаціями та установами; - підготовку програми соціально-економічного розвитку району на 2020 рік; - вироблення стратегії спортивно-масової роботи на 2020 рік; - заходи щодо вакцинації населення від сказу.

  За підсумками обговорення піднятих питань Ігор Медик дав ряд доручень керівникам структурних підрозділів за різними напрямами.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації