Діяльність учителя - це діяльність митця, в ній гармонійно поєднано знання та мистецтво, професійність і творчість. Саме такими є вчителі Степанківської та Ширмівської шкіл І-ІІІ ступенів Погребищенського району, що розташовані по сусідству у мальовничому куточку Поділля. Вчителі сусідніх шкіл , на жаль, не завжди можуть знайти час на спілкування, на обмін досвідом. Тому на базі Степанківської школи було проведено педагогічний міст, під час якого вчителі 2-х шкіл змогли продемонструвати свої досягнення по впровадженню спадщини великого педагога Василя Сухомлинського в освітній процес. Начальник відділу освіти Зінаїда Бутенко відкрила захід, привітала педагогічні колективи і побажала плідної праці учасникам дійства, і надіється, що колективи району в подальшому втілюватимуть в життя ідеї Василя Сухомлинського.

  Під час презентації та різноманітних конкурсів педагоги продемонстрували свій творчий потенціал, сприятливий соціально – психологічний мікроклімат, атмосферу творчості та відповідальності. Ця форма роботи з обміну педагогічним досвідом дала змогу поділитися знаннями по спадщині Василя Сухомлинського, його твору «Серце віддаю дітям», а також вчительськими талантами.

  Підтвердженням стали яскраві художні номери педагогічних колективів. А картини з квілінгу, створені на тему осінніх композицій, не залишили байдужими нікого.

  Педагоги шкіл ще раз наголосили, що сучасному суспільству потрібен висококомпетентний професіонал – педагог, який має ґрунтовні педагогічні знання, надбання національної та світової культури, здатний до творчих нестандартних рішень, готовий до роботи за сучасних умов.

  Дійство викликало особливий емоційний настрій, бажання вчителів дискутувати, висловлювати власну думку, удосконалювати естетичні смаки.

  По закінченню заходу, опрацювавши методики Василя Сухомлинського, вчителі виробили для себе девіз: « Поважати будь – яку особистість, не обходити увагою жодного дитячого обдарування». Сьогодні учні – майбутнє України. « Дитина – народ - Україна», - таке педагогічне кредо вчителів Надросся. Естафету передали двом наступним школам.

  Завідувач РМК Т. Сидорук