23 червня 2016 року, напередодні свята Основного Закону держави, в м. Погребище відбулися урочисті збори з нагоди 20-ї річниці Конституції України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників установ та організацій, громадськості району, місцевих ЗМІ.

  З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації І. Вінник, який зазначив, що Конституція демократичної держави – це вісь,

навколо якої обертається правове поле, це – система, яка забезпечує взаємодію усіх елементів демократії в державі, це – перший важіль, який приводить в дію складний законодавчий механізм. . . Пам’ятаймо, у наших руках наша доля та майбутнє нас та наших дітей, а чесна, самовіддана праця кожного з нас – гарантія успіху. Побажав присутнім міцного здоров’я, терпіння, мирного неба та всіляких гараздів!

  За високий професіоналізм, активну участь у громадському житті району та з нагоди 20-ї річниці Конституції України кращих трудівників району нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради і грошовими винагородами.

  Відділ інформаційної діяльності організаційної роботи та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації