Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

  Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 року № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається в грошовій формі.

  Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

  Пільговикам, які до 16 жовтня 2019 року подали заяви до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений в заяві спосіб (банк або пошта).

  У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі без врахування знижки, яка надається пільговику.

  У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

  Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутись до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

  За більш детальною інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації за адресою м. Погребище, вул. Богдана Хмельницького 81, каб. № 5, тел. 2-17-58

  Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення В. ТКАЧУК