14 листопада 2019 року першим заступником голови райдержадміністрації Петром Шафранським проведено нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району за участі представників Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

  Начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук ознайомив присутніх з питаннями діяльності та наданням послуг управлінням. Більш детально щодо безпечності харчових продуктів розповіла Тетяна Вороновська – заступник начальника управління – начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за додержанням законодавства. Про захист прав споживачів повідомив начальник управління захисту споживачів Юрій Найчук.

  В інформації начальник відділу у Погребищенському районі головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Дмитра Мельничука йшлося про завершення робіт з наповнення кадастрової карти.

  Про порядок надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету доповів Василь Ткачук – заступник начальника управління – начальник відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

  Підводячи підсумки наради, Петро Шафранський наголосив на важливості стану місцевих доріг та необхідності передбачити кошти на ремонт та утримання доріг при формування бюджету на наступний рік.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації