17 листопада 2019 року в кінотеатрі ім. В. Терлецького відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства за участі керівників району та міста Погребище, представників аграрного бізнесу, ветеранів галузі, кращих трударів села Погребищенського району, громадськості.

  З інформацією про підсумки роботи сільгоспвиробників району та теплими привітаннями виступив перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський. Він зокрема зазначив, що за підсумками цього року Погребищенський район продовжує утримувати лідируючі позиції в рослинництві та орендних відносинах по землі серед інших районів в області.

  На сьогоднішній день сільськогосподарськими підприємствами зібрано зернових культур всього з кукурудзою 266 тис. тон при середній урожайності 74,7 ц/га.

  У 2019 році свою діяльність на території району здійснюють 105 с/г підприємство різної форми власності, з яких 71 – фермерські господарства. Також в районі виробництвом сільгосппродукції займається близько 10 тисяч особистих селянських господарств.

  В звітному році посівна площа по сільськогосподарських підприємствах району склала 61,3 тис. га.

  Зернові культури займали 36,3 тис. га, що становить 59 % в загальній структурі посівних площ.

  Група ранніх зернових культур розміщувалась на площ 17,5 тис. га., з якої намолочено майже 104 тис. тонн хліба при середній урожайності –59,4 ц/га.

  На завершення свого виступу Петро Шафранський побажав всім сільським трудівникам міцного здоров’я, радості, рясних нив та вчасних дощів.

  Голова районної ради Сергій Волинський подякував аграріям краю за нелегку щоденну працю, професійність та натхнення, побажали усім присутнім здоров’я, наснаги та позитивних емоцій.

  Ветеранам, орденоносцям та кращим трудівникам галузі керівництвом району вручено Грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грошові премії.

  Урочистості завершились святковим концертом ансамблю «Водограй» із м.Вінниці.

  Усіх присутніх в залі пригостили короваєм із нового врожаю.

  В цей день на центральній площі м.Погребище відбулася сільськогосподарська ярмарка аграріїв району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації