21 листопада 2019 року в приміщенні районної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня Гідності та Свободи за керівництва району, депутатів районної ради, голів виконавчих комітетів місцевих рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, громадськості.

  У своєму виступі голова районної ради Сергій Волинський зазначив, що сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави. Любов до Вітчизни єднає нас нескорених у боротьбі з агресором, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

  «Велика шана народу України за мужність, патріотизм, стійкість і незламність! Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.», - наголосив Сергій Волинський.

  В знак вдячності за героїчні подвиги захисників Батьківщини відбулось покладання корзини квітів від зібрання до пам’ятного знаку героям Небесної сотні та вшановано Небесну Сотню та всіх, хто загинув за ідеали свободи, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації