В закладах освіти району вшанували невинно загинувших українців від жахливого Голодомору 1932-33 років.

  З року в рік дошкільнята старших груп Погребищенського ДНЗ №1 вшановують загиблих погребищан біля могили масового поховання жертв голодомору. Вихователі напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в дохідливій формі розповідають про жахливу сторінку історії українського народу.

  22 листопада вихованці груп «Сонечко» та «Бджілки» поклали квіти, колоски до пам’ятного знаку «Жертвам голодомору 1932-1933 років», запалили свічку та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про жертв голодоморів в Україні.

  «Свічка пам’яті» - акція якою розпочався навчальний день 22 листопада у Погребищенському опорному закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. В закладі щорічно проводиться така акція, щоб навчити дітей розуміти, що ми українці і не забувати трагічних сторінок нашого народу. Вранці діти запалити свічки. Найактивніші в шкільній акції цього річ були учні 7-В, 6-В, 5-Б, 8-А, 5-А, 7-А, 8-Б частина старшокласників, а також учні 1-4 класів: 1-Б, 1-В, 2-Б, 2-В, 3-Б, 3-В, 3-Г, 4-А,4-Б,4-В.

  Перший урок для учнів 5-11 класів розпочався радіопередачею «Вогонь скорботи в серці на віки».

  Учні старших класів шкіл м.Погребище взяли участь у районному заході по вшануванню загиблих внаслідок голоду у 1932-1933років.

  Аналогічні заходи відбулися у всіх навчальних закладах району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації